KATEGORIE

Menu


Bromhexin KM 8mg/ml por.gtt.sol.1x20ml

Bromhexin KM 8mg/ml por.gtt.sol.1x20ml

67 Kč

Humánní léčivý přípravek

Sekretolytická terapie při akutních a chronických průduškových a plicních onemocněních, při nichž dochází k poruchám tvorby...

Bromhexin KM 8mg/ml por.gtt.sol.1x50ml

Bromhexin KM 8mg/ml por.gtt.sol.1x50ml

119 Kč

Humánní léčivý přípravek

Sekretolytická terapie při akutních a chronických průduškových a plicních onemocněních, při nichž dochází k poruchám tvorby...

Bromhexin Galmed 12mg/ml por.gtt.sol.30ml

Bromhexin Galmed 12mg/ml por.gtt.sol.30ml

92 Kč

Humánní léčivý přípravek

Přípravek se používá k usnadnění vykašlávání hlenů při akutním onemocnění horních dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou...

Bronchipret Potahované Tablety tbl.obd.20

Bronchipret Potahované Tablety tbl.obd.20

209 Kč

Humánní léčivý přípravek

Rostlinný lék na léčbu zánětlivých onemocnění dýchacích cest pro dospělé a děti starší 12 let. Je indikován na zlepšení...

Bronchipret Tymián a Břečťan sirup por.sir.1x50ml

Bronchipret Tymián a Břečťan sirup por.sir.1x50ml

160 Kč

Humánní léčivý přípravek

Bronchipret tymián a břečťan sirup je rostlinný lék na léčbu zánětlivých onemocnění dýchacích cest pro dospělé a dětí od 1...

Bronchipret Tymián a Břečťan sirup sir.1x100ml

Bronchipret Tymián a Břečťan sirup sir.1x100ml

286 Kč

Humánní léčivý přípravek

Bronchipret tymián a břečťan sirup je rostlinný léčivý přípravek na léčbu zánětlivých onemocnění dýchacích cest u dospělých a...

Brufen 20mg/ml sir.1x100ml II

Brufen 20mg/ml sir.1x100ml II

144 Kč

Humánní léčivý přípravek

Brufen obsahuje léčivou látku ibuprofen, která snižuje horečku a tlumí bolest a projevy zánětu. Ibuprofen patří mezi...

Brufen 400mg tbl.flm.100

Brufen 400mg tbl.flm.100

188 Kč

Humánní léčivý přípravek

Brufen 400mg je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku, tlumícím bolest i u bolestivých stavů...

Brufen 400mg tbl.flm.30 II

Brufen 400mg tbl.flm.30 II

84 Kč

Humánní léčivý přípravek

Brufen 400mg je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku, tlumícím bolest i u bolestivých stavů...

Brufen 400mg tbl.flm.50 II

Brufen 400mg tbl.flm.50 II

113 Kč

Humánní léčivý přípravek

Brufen 400mg je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku, tlumícím bolest i u bolestivých stavů...

Brufen Combi 500mg/200mg tbl.flm.20

Brufen Combi 500mg/200mg tbl.flm.20

132 Kč

Humánní léčivý přípravek

Brufen Combi je indikován u dospělých ke krátkodobé symptomatické léčbě mírné až středně silné bolesti. Tento léčivý přípravek...

Brufen Rapid 400mg tbl.flm.24 I

Brufen Rapid 400mg tbl.flm.24 I

119 Kč

Humánní léčivý přípravek

Brufen Rapid se používá k symptomatické léčbě mírné až středně silné bolesti např. hlavy, zubů, menstruační bolesti, k léčbě...