KATEGORIE

Menu


Aspirin 500mg tbl.obd.20

Aspirin 500mg tbl.obd.20

133 Kč

Humánní léčivý přípravek

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje...

Aspirin 500mg tbl.obd.80

Aspirin 500mg tbl.obd.80

360 Kč

Humánní léčivý přípravek

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje...

Aspirin 500mg tbl.obd.8

Aspirin 500mg tbl.obd.8

83 Kč

Humánní léčivý přípravek

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje...

Aspirin C 400mg/240mg tbl.eff.10

Aspirin C 400mg/240mg tbl.eff.10

172 Kč

Humánní léčivý přípravek

Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. S vitaminem C pro...

Aspirin C 400mg/240mg tbl.eff.20

Aspirin C 400mg/240mg tbl.eff.20

268 Kč

Humánní léčivý přípravek

Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. S vitaminem C pro...

Aspirin C Forte 800mg/480mg tbl.eff.10

Aspirin C Forte 800mg/480mg tbl.eff.10

268 Kč

Humánní léčivý přípravek

Aspirin C Forte šumivé tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která zmírňuje bolest a snižuje horečku a kyselinu...

Aspirin Protect 100mg tbl.ent.98x100mg

Aspirin Protect 100mg tbl.ent.98x100mg

99 Kč

Humánní léčivý přípravek

Aspirin Protect 100 je určen k léčbě akutního infarktu myokardu a nestabilní anginy pectoris, k sekundární (primární) prevenci...

Ataralgin 325mg/130mg/70mg tbl.nob.20

Ataralgin 325mg/130mg/70mg tbl.nob.20

117 Kč

Humánní léčivý přípravek

Ataralgin je složený přípravek s protibolestivým účinkem obsahující paracetamol, guaifenezin a kofein. Účinek Ataralginu se...

Aulin 30mg/g gel 50g

Aulin 30mg/g gel 50g

166 Kč

Humánní léčivý přípravek

Aulin Gel obsahuje léčivou látku nimesulid, který patří do skupiny látek s protizánětlivými a bolest tišícími účinky (NSAID)....

Aulin 30mg/g gel 100g

Aulin 30mg/g gel 100g

244 Kč

Humánní léčivý přípravek

Aulin Gel obsahuje léčivou látku nimesulid, který patří do skupiny látek s protizánětlivými a bolest tišícími účinky (NSAID)....

Azelastin Comod 0.5mg/ml oph.gtt.sol.1x10ml/5mg

Azelastin Comod 0.5mg/ml oph.gtt.sol.1x10ml/5mg

218 Kč

Humánní léčivý přípravek

Azelastin COMOD® 0,5 mg/ml oční kapky, roztok jsou oční kapky určené k léčbě a prevenci očních potíží, které se objevují v...

Baryta Carbonica 15CH gra.4g

Baryta Carbonica 15CH gra.4g

108 Kč

Humánní léčivý přípravek

Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. Používejte podle rady odborníka na homeopatii. Čtěte pozorně...